Vlog ma siłę

Vlogi i blogi, to dziś medium ważniejsze i silniejsze, niż prasa, telewizja i serwisy plotkarskie. Informacje z pierwszej ręki są przez internautów cenione najbardziej i wyczekiwane. Po co dziś oglądać telewizję, skoro mamy vlogi, gdzie możemy sami wybrać tematykę, która najbardziej nas interesuje.

Na Youtubie znajdziemy dziś wszystko – od recenzji, po testy i tutoriale. Jeśli szukasz dobrych kosmetyków, to na kanałach blogerek urodowych znajdziesz najbardziej wiarygodne opinie. Co prawda, nieraz vlogerki dostają produkty za darmo, a nawet dostają za to dodatkowo zapłatę, ale to wcale nie oznacza, że mają obowiązek wypowiadać się o nich w samych superlatywach.  Dlatego ich recenzje są tak cenione przez konsumentki.

Trendy w internecie, trendy w makijażu

tutorial

tutorial

Podobnie jest z trendami. To blogerki wyznaczają trendy modowe czy urodowe. Dlatego tak popularne stało się konturowanie twarzy i produkty do konturowania. Na vlogach często pojawiają się firmy niszowe, takie jak sleek, które okazują się bardzo dobrej jakości, a jednocześnie w przystępnej cenie. Wybierając kolorowe kosmetyki należy zwracać uwagę na stopień pigmentacji i trwałość. Zanim nie przetestujemy trwałości na własnej skórze, możemy jedynie zdać się na opinię influenserki. I właśnie na tym polega ich praca – wychodzą naprzeciw potrzebom konsumentów!

 

About piotr