Urządzamy domowe spa

Która kobieta nie kocha poświęcić całego wieczoru tylko dla siebie i swojej urody? Raz  na jakiś czas należy się to każdej z nas! Mamy idealną receptę na taki wieczór!

małe przyjemności

małe przyjemności

Najpierw zdecyduj, czy chcesz ten czas poświęcić tylko dla siebie czy może chcesz go dzielić z najlepszą przyjaciółką. Niezależnie od decyzji, zaznacz w kalendarzu wieczór, albo jeśli możesz sobie na to pozwolić, cały dzień na błogie lenistwo. Po co zapisywać to w grafiku? Po to, aby nikt Ci nie pokrzyżował planów. Uprzedź męża, że to on tym razem zajmie się dziećmi, a Ty w zamian odciążysz go innego dnia. Nie ma Cię dla nikogo i tyle. Aby być dobrą żoną, matką, córką i przyjaciółką, musisz zadbać o chwile relaksu dla siebie.

Zacznij od napełnienia wanny wodą. Dodaj płyn do kąpieli z olejkami eterycznymi, który stworzy cudownie przyjemną pianę, albo postaw na wypróbowanie nowości na rynku, takich jak kule musujące  czy kawior do kąpieli. Weź książkę lub włącz film, który miałaś obejrzeć już dawno i zrelaksuj się! Nałóż na włosy maseczkę i wykonaj peeling całego ciała. Po  kąpieli możesz zdecydować się na olejowanie włosów, które sprawi, że będą zdrowe i błyszczące. Na twarz koniecznie nałóż maseczkę. Najpierw jednak zrób peeling, aby otworzyć pory. Maseczkę dobierz do potrzeb cery, może to być glinka zielona, brązowa lub bielenda professional. Mikrodermabrazja w domu jest świetnym pomysłem!  Na końcu nałóż na twarz maskę nawilżającą, a całe ciało wysmaruj pachnącym balsamem. Nie zapomnij o przyjemnym szlafroku i ulubionej bieliźnie, aby poczuć się sensualnie i pięknie.

About piotr