Pierwsza zabawka

Kiedy nasze dziecko przychodzi na świat chcemy dać mu wszystko co tylko jesteśmy w stanie. Zależy nam na tym, aby nasze dziecko było szczęśliwe, pogodne, zadowolone z życia. Chcemy, by podczas pierwszych zabaw było bezpieczne, ale żeby też nie czuło się w żaden sposób ograniczone. Zależy nam na jego szybkim rozwoju, chcemy dla niego jak najlepiej.

Łóżeczko obłożone jest więc miękką osłonką, a w środku znajduje się dużo miękkich misiów. Większość jest jedna za dużo dla malutkich rączek niemowlaka. Bez obaw, kupujemy także malutkie pluszaki z miękkimi brzuchami i pierwsze grzechotki. Na rynku zabawkowym pojawia się wiele nowych, kolorowych i mięciutkich Przytulanek, które są wygodne i bezpieczne dla naszych pociech. Znajdziemy też wiele kocyków z doszytymi metkami, które tak bardzo uwielbiają maluchy.

W każdym wieku dziecko ma inne zainteresowania. /sxc.hu

W każdym wieku dziecko ma inne zainteresowania. /sxc.hu

Jednak czy pierwszą zabawką jest tak, którą się chwyta? Zdecydowanie należy zacząć od ruchu, koloru i dźwięku. Fisher Price karuzela z misiami będzie doskonałym wyborem. Muzyczna karuzela, która rusza się w obrębie wzroku malca jest dla niego doskonałą rozrywką. Dziecko wytęża słuch i cieszy się słuchając kolejnej melodyjki. Przygląda się też poruszającym misiom, co jest dla niego bardzo pouczającym doświadczeniem. Po jakimś czasie zaczyna też rozróżniać kolory, a oglądanie ich sprawia, że na jego twarzy pojawia się szeroki uśmiech.

Karuzela czasami służy także jako kołysanka. Niektóre dzieci chętnie zasypiają wpatrując się w słodkie misie, które wydają cichutki i usypiający dźwięk. Jest to doskonały prezent dla młodej matki, której zależy, aby dziecko nie tylko dobrze i szybko się rozwijało, ale także na tym, aby miała chociaż chwilkę dla samej siebie.

Zabawki dla dzieci są bardzo pouczające i pomagają się im rozwijać. Dzieci poznają dźwięki, ruch, kolory, dotyk. To sprawia im przyjemność, wywołuje uśmiech i poprawia nastrój. Należy pamiętać, aby wszystkie pozostawione przy maluchu zabawki i pomoce dydaktyczne matematyka były odpowiednio przymocowane i bezpieczne, nie zawierające małych części.

About piotr

Comments are closed.