Jak kobiety wyobrażają sobie oświadczyny?

Od małego małe dziewczynki czekają na księcia z bajki, w lśniącej zbroi i na białym koniu. Często wyczekują dnia, w którym w końcu ów rycerz się pojawi, zabije smoka i oświadczy się. Prze te lata wyobrażenia i o rycerzu i o oświadczynach ewoluują i nabierają na sile. Jak więc kobiety wyobrażają sobie oświadczyny?

ring(sxc.hu)

ring(sxc.hu)

Wygląd

Przede wszystkim kobiety przywiązują uwagę do tego, jak wyglądają. Chciałyby w końcu w tym dniu wyglądać jak najlepiej: mieć nieskazitelny makijaż, idealną fryzurę i królewską kreację. I najważniejsze: dłonie. W dniu oświadczyn są one niezmiernie ważne ponieważ od tego dnia każdy będzie chciał oglądać pierścionek.

Pierścionek

Mówi się, że pierścionek powinien być duży i z brylantem. Dla wielu kobiet jest to zapewne prawdziwe. Większość jednak oczekuje ładnego i dobrze dopasowanego pierścionka. Liczy się gest, a nie wydany majątek.

Miejsce

Miejsce jest szczególnie ważne. Kobiety wyobrażają sobie najromantyczniejsza aurę, kiedy mężczyzna ma się oświadczyć. Kobiety wyobrażają sobie restauracje, parki, rejsy chorwacja, starówki lub miejsca wyjątkowe jak któryś z siedmiu cudów świata.

Słowa

Kiedy mężczyzna już mówi, powinien mówić słodko i czule. Kobieta oczekuje, że przemowa oświadczynowa będzie niezapomniana. Chcą być wychwalone, ubóstwione. Chcą wiedzieć dlaczego mężczyzna chce spędzić z nimi resztę swojego życia. To jedno z najważniejszych wyznań, jakie kobieta może usłyszeć. Dlatego musi być przemyślane i płynąć prosto z serca.

About piotr

One thought on “Jak kobiety wyobrażają sobie oświadczyny?

Comments are closed.