Co mówi o tobie twoje ubranie?

Na początku zajrzyj do swojej szafy i zastanów się w jakim wydaniu lubisz siebie najbardziej. Warto dowiedzieć się jakie wydanie najlepiej do ciebie pasuje i w jakim się najlepiej czujesz. Na pewno inaczej ubierasz się na randkę, a inaczej do pracy. Ale istotne jest to jakie ubrania wybierasz nie będąc zależny od jakiejś specjalnej okazji. Warto dbać o swój image również na co dzień, ponieważ ma to bezpośredni wpływ na to, jak jesteśmy postrzegani.

Jeśli jesteś typem luzaka i na co dzień nosisz dresowe spodnie i zwykły t-shirt w modnym kroju do tego bluza z kapturem to oznacza, że bardziej od wyglądu cenisz wygodę. Można to określić jako młodzieżowy image, ponieważ zdecydowanie nie jest to strój do pracy czy spotkanie. Niestety zbyt luźny dresowy strój nie jest zbyt dobrze postrzegany, ale gdy dresowy dół zmienimy na stylowe jeansy, wtedy nasz look będzie modny. Jest to na pewno świetne rozwiązanie na co dzień, na inne wyjścia również możemy ubrać się wygodnie, ale nieco bardziej wyszukanie, nie jak korzystając ze sklep z szablonami.

Dzisiaj nawet sieciówki oferują stylowe a nawet i eleganckie ubrania sportowe np. ze skórzanymi wstawkami. Jednak odzież podkreślająca zadbany wygląd to markowe jeansowe spodnie, biały tshirt i czarne oficerki. Ten look sprawdzi się zarówno u kobiet jak i mężczyzn. Ten look jest wygodny, uniwersalny i ponadczasowy. Poza tym możemy wykorzystać go w wielu okolicznościach, tych mniej i bardziej oficjalnych.

(sxc.hu)

(sxc.hu)

About piotr