Błędy w wizerunku ślubnym

Ślub dla każdego jest ważna ceremonią. Niektórzy jednak nieco przesadzają i chcą mieć wszystko. Pamiętajmy, że co za dużo to niezdrowo. To powiedzenie szczególnie sprawdza się podczas ubioru na wesele.

Panny młode czasami przesadzają z bogactwem dodatków. Jeśli zatem nie macie pojęcia jaki jest odpowiedni wygląd na ślub, dobrym wyborem będzie konsultant ślubny Warszawa, który z pewnością wam pomoże. Jeśli nie chcecie mieć dodatkowej pomocy poniżej kilka rad w pigułce.

panna młoda(sxc.hu)

panna młoda(sxc.hu)

  1. Suknia panny młodej. Droga panno, ślub to nie impreza, ani tez cyrk. Oczywiście można mieć różne gusta, ale pamiętaj o wyczuciu. Dekolt ok, ale nie zbyt duży. Pamiętaj, że będziesz w kościele. Wiele zmieniło się na przestrzeni ostatnich lat, dzięki czemu możemy iść do ołtarza z odkrytymi ramionami. Mimo wszystko, będzie dobrze jeśli założyć jakieś bolerko. Długość sukni ślubnej nie jest aż tak szpecąca, ale jeśli wiesz, że nie dasz sobie rady z długim trenem postaw na nieco krótszy ogonek. Nie przesadź też w drugą stronę, suknia ślubna to nie sukienka z komunii, tak więc zadbaj o długość co najmniej do kolan!
  1. Kolejna sprawa jest fryzura. Ostatnio hitem są fryzury naturalne i całe szczęście. Minęły już lata, gdy na głowie robiło się kok przypominający ul. Nie wiadomo było, czy włosy są brudne czy jest na nich tyle lakieru żeby cała fryzura się trzymała.
  2. Jedną z ważnych rzeczy jest też bukiet. Nie powinien być on na pierwszy planie. Droga, pamiętaj, że to ty jesteś najważniejsza a nie bukiet. Jeśli zdecydowałaś się na dosyć odważna sukienkę postaw na skromny bukiet, jeśli suknia jest prosta bukiet może być nieco bardziej wyrazisty. Dzięki czemu twój wygląd nie będzie mdły, a wyglądać będziesz oszałamiająco.
  3. Minęły już czasy, kiedy to pan młody mu być przypisany do pani młodej. Nie musicie już chodzić ze skrawkiem sukienki i dobierać pod kolor muszki czy krawatu. To nie wygląda dobrze, raczej komicznie.

About piotr